ROSSIGNOL

Francouzská lyžařská firma Rossignol byla založena roku 1907 a nikdy se nebála technologických inovací. Rossignol vždy dbal na preciznost a spolupráci se závodníky. Díky tomu je v současnosti jednou z nejrespektovanějších lyžařských značek světa.

Škola běžeckého lyžování Rossignol

Škola byla založena v roce 2012 a je zaměřena na kompletní výuku běžeckého lyžování. Ve škole se setkáte s profesionálním týmem instruktorů, kteří stále působí nebo v nedávné době působili jako aktivní závodníci, trenéři nebo servismani v Rossignol Racing Teamu.

AC STEEL

Společnost byla založena v roce 1999 a patří mezi přední české společnosti se specializací na prodej, skladování a distribuci tyčové oceli a drátů. Na trhu s hutními materiály se specializuje na distribuci tažených, loupaných, broušených a válcovaných tyčí, drátů, nerezovou ocel a mosaz v široké škále rozměrů a jakostí, kterou neustále rozšiřuje.

KamenBAU

Stavební společnost se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm, zabývající se prováděním dopravních staveb, zemními a demoličními pracemi a autodopravou. Během svého fungování společnost získala dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti. Má za sebou mnoho menších i větších zakázek. Společnost provádí práce od poradenství a rozpočtové činnosti, přes dodávku materiálu až po kompletní realizaci zakázky.

Loana

Firma Loana působí na trhu již od roku 1889 a řadí se mezi nejstarší výrobce pleteného zboží v Česku a na Slovensku.

POLANSKÝ s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2004 a jejím hlavním předmětem podnikání jsou demolice, zemní práce, stavební práce, výškové práce, autodoprava a recyklace včetně likvidace veškerých odpadů.

WKG Security & IT Communication

Česká úspěšná společnost, která se na trhu zabezpečovací techniky, elektroinstalací, síťových řešení pohybuje od roku 2008. Orientuje se převážně na zakázky malého a středně velkého rozsahu v oblastech zabezpečení objektů pomoci kamerových systému či alarmu včetně realizace kabelových rozvodů. Dále realizuje rozvod internetových sítí a elektrických sítí. Díky nově pořízené technologii nabízí také servis optických kabelů včetně jejich svařování. Zabývá se realizací webových prezentací, internetových obchodů, slevových systému a podnikových systému na míru potřeb zákazníka.

PRO MINE s.r.o

Zajišťuje služby a práce pro organizace a firmy, které se zabývají povrchovým i hlubinným dobýváním ložisek nerostných surovin.

MADEJA sport s.r.o

Nabízí široký sortiment pro cyklistiku, lyžování, snowboarding a běhání. Online e-shop s koly, lyžemi, sportovním oblečením a botami a dalším špičkovým vybavením pro všechny sportovce.

ENERVIT

Špičková sportovní výživa Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty. Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům sportovní výživy, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů, kempů a článků o výživě nebo správném tréninku.

FÉNIX 2015

Specialista ve světě finančních služeb a pojistných produktů. 

 

 

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2013, hospodaří se svěřeným majetkem Arcibiskupství olomouckého, farností a dalších spřízněných církevních institucí. Na ploše větší než 42 tisíc hektarů lesní půdy se stará o lesní porosty, ale i o život v nich. Arcibiskupství olomoucké je tak největším nestátním vlastníkem lesů v České republice.
BETOCHEM s.r.o.

Společnost se zaměřuje na významné zákazníky v teplárenském průmyslu a energetice, hutnickém průmyslu a těžkém strojírenství, průmyslovém stavebnictví, dopravních a inženýrských stavbách. Do výčtu objektů, jejichž opravu v uplynulém období pracovníci společnosti úspěšně prováděli lze zařadit průmyslové komíny všech typů, chladicí věže, nádrže, železobetonová sila a další průmyslové objekty v ČR i zahraničí. TiK Morava s.r.o.

Společnost zabývající se prováděním kompletní inženýrské činnosti a technického poradenství. Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.PMB-ZOS s.r.o.

Společnost zabývající se strojírenskou zakázkovou výrobou součástí a dílů dle požadavku zákazníka, norem nebo dle dodané dokumentace. Z vlastního nebo zákazníkem dodaného materiálu či polotovaru. Dále společnost provozuje svářečskou školu a strojírenské akreditované vzdělávací středisko.FERRMON s.r.o.

Společnost zabývající se strojírenskou výrobou, která zákazníkům nabízí kompletní dodavatelský servis, zpracování projektové a výrobní dokumentace v oboru výroby a montáže ocelových konstrukcí. ON Semiconductor s.r.o.

Společnost nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, která napomáhají globálnímu snižování spotřeby energií. Dále společnost nabízí ucelené portfolio polovodičových součástek a řešení, která mají široké využití v automobilovém průmyslu, komunikačních technologiích, počítačové technice, spotřební elektronice, průmyslové technice, LED osvětlení, lékařské elektronice, vojenství a letectví i v aplikacích pro napájení.Město Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm je město v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Leží uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, mezi soutokem Lubiny a Lomné. Je vstupní bránou do CHKO Beskydy a střediskem horské turistiky a zimních sportů i díky nedalekým Pustevnám.Moravskoslezský kraj

MSK se roz⁠pros⁠tí⁠rá od Je⁠se⁠ní⁠ků po Bes⁠ky⁠dy. Na zá⁠pad⁠ní hra⁠ni⁠ci kra⁠je se na⁠chá⁠zí Hru⁠bý Je⁠se⁠ník s nej⁠vyš⁠ší ho⁠rou Pra⁠dě⁠dem (1 491 m n. m.). Na ji⁠ho⁠vý⁠cho⁠dě a vý⁠cho⁠dě, při hra⁠ni⁠cích se Slo⁠ven⁠skem a Pol⁠skem, se na⁠chá⁠ze⁠jí Mo⁠rav⁠sko⁠­slez⁠ské Bes⁠ky⁠dy s nej⁠vyš⁠ším vr⁠cho⁠lem Ly⁠sou ho⁠rou (1 323 m n. m.), kte⁠rá je tu⁠ris⁠ty vel⁠mi vy⁠hle⁠dá⁠va⁠ná. Ji⁠ho⁠zá⁠pad⁠ní část kra⁠je tvo⁠ří ne⁠dot⁠če⁠né ob⁠las⁠ti Níz⁠ké⁠ho Je⁠se⁠ní⁠ku a O⁠der⁠ských vrch⁠ů. Me⁠zi ho⁠ra⁠mi le⁠ží i ní⁠že po⁠lo⁠že⁠né ob⁠las⁠ti, kon⁠krét⁠ně nej⁠již⁠něj⁠ší vý⁠bě⁠žek Slez⁠ské ní⁠ži⁠ny, který je tvo⁠řen O⁠pav⁠sko-ost⁠rav⁠skou pán⁠ví. Na ní dá⁠le na ji⁠hu na⁠va⁠zu⁠je při⁠ro⁠ze⁠ný kra⁠jin⁠ný ko⁠ri⁠dor Mo⁠rav⁠ská brá⁠na. Niž⁠ší⁠mi po⁠lo⁠ha⁠mi pro⁠té⁠ka⁠jí ře⁠ky O⁠dra, O⁠pa⁠va, Ost⁠ra⁠vi⁠ce, Ol⁠še atd.STAVOS Vidče s.r.o.

Společnost zabývající se prováděním stavebních a zemních prací včetně oprav komunikací a vodních toků. REC-EKO GROUP s.r.o.

Společnost se zabývá prováděním staveb, jejich změn a demolicí.Příležitost pro každého s.r.o.

Společnost se zabývá strojírenskou výrobou.

ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY © 2021
Všechna práva vyhrazena.