ROSSIGNOL

Francouzská lyžařská firma Rossignol byla založena roku 1907 a nikdy se nebála technologických inovací. Rossignol vždy dbal na preciznost a spolupráci se závodníky. Díky tomu je v současnosti jednou z nejrespektovanějších lyžařských značek světa.

ŠKOLA BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ ROSSIGNOL

Škola byla založena v roce 2012 a je zaměřena na kompletní výuku běžeckého lyžování. Ve škole se setkáte s profesionálním týmem instruktorů, kteří stále působí nebo v nedávné době působili jako aktivní závodníci, trenéři nebo servismani v Rossignol Racing Teamu.

AC STEEL

Společnost byla založena v roce 1999 a patří mezi přední české společnosti se specializací na prodej, skladování a distribuci tyčové oceli a drátů. Na trhu s hutními materiály se specializuje na distribuci tažených, loupaných, broušených a válcovaných tyčí, drátů, nerezovou ocel a mosaz v široké škále rozměrů a jakostí, kterou neustále rozšiřuje.

KamenBAU

Stavební společnost se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm, zabývající se prováděním dopravních staveb, zemními a demoličními pracemi a autodopravou. Během svého fungování společnost získala dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti. Má za sebou mnoho menších i větších zakázek. Společnost provádí práce od poradenství a rozpočtové činnosti, přes dodávku materiálu až po kompletní realizaci zakázky.

LOANA

Firma Loana působí na trhu již od roku 1889 a řadí se mezi nejstarší výrobce pleteného zboží v Česku a na Slovensku.

HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZECH

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. (HMMC), se sídlem v průmyslové zóně v Nošovicích. 

Hyundai v Nošovicích je jediným výrobním závodem Hyundai na území Evropské unie a je právem považován za jednu z nejmodernějších automobilek v Evropě. Všechny modely, které sjíždějí z výrobních linek, byly vyvinuty s ohledem na potřeby evropského trhu tak, aby splňovaly přísné požadavky evropských zákazníků na kvalitu, bezpečnost i design.

PRO MINE

Zajišťuje služby a práce pro organizace a firmy, které se zabývají povrchovým i hlubinným dobýváním ložisek nerostných surovin.

ENERVIT

Špičková sportovní výživa Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty. Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům sportovní výživy, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů, kempů a článků o výživě nebo správném tréninku.

FÉNIX 2015

Specialista ve světě finančních služeb a pojistných produktů. 

 

 



BETOCHEM

Společnost se zaměřuje na významné zákazníky v teplárenském průmyslu a energetice, hutnickém průmyslu a těžkém strojírenství, průmyslovém stavebnictví, dopravních a inženýrských stavbách. Do výčtu objektů, jejichž opravu v uplynulém období pracovníci společnosti úspěšně prováděli lze zařadit průmyslové komíny všech typů, chladicí věže, nádrže, železobetonová sila a další průmyslové objekty v ČR i zahraničí. 



TiK MORAVA

Společnost zabývající se prováděním kompletní inženýrské činnosti a technického poradenství. Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.



FERRMON

Společnost zabývající se strojírenskou výrobou, která zákazníkům nabízí kompletní dodavatelský servis, zpracování projektové a výrobní dokumentace v oboru výroby a montáže ocelových konstrukcí. 



STAVBY COMPLET CZE

Jedná se o firmu výrobně, dodavatelskou, zaměřenou na výrobu a montáž nerezových a klasických ocelí pro teplárenský, chemický, potravinářský a jiný průmysl. Svými technickými zkušenostmi navrhuje, projektuje, vyrábí a provádí montáže pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Patří mezi největší dodavatele nerezových průmyslových komínů v teplárenském průmyslu a dokáže zákazníkům přinést nový a neotřelý technický pohled na danou problematiku.



OSVIT PROJEKT

Společnost nabízí řešení v oblasti elektroinstalace, svítidel a fotovoltaiky.



MĚSTO FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Frenštát pod Radhoštěm je město v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji, které leží uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, mezi soutokem Lubiny a Lomné. Je vstupní bránou do CHKO Beskydy a střediskem horské turistiky a zimních sportů i díky nedalekým Pustevnám.



MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

MSK se roz⁠pros⁠tí⁠rá od Je⁠se⁠ní⁠ků po Bes⁠ky⁠dy. Na zá⁠pad⁠ní hra⁠ni⁠ci kra⁠je se na⁠chá⁠zí Hru⁠bý Je⁠se⁠ník s nej⁠vyš⁠ší ho⁠rou Pra⁠dě⁠dem (1 491 m n. m.). Na ji⁠ho⁠vý⁠cho⁠dě a vý⁠cho⁠dě, při hra⁠ni⁠cích se Slo⁠ven⁠skem a Pol⁠skem, se na⁠chá⁠ze⁠jí Mo⁠rav⁠sko⁠­slez⁠ské Bes⁠ky⁠dy s nej⁠vyš⁠ším vr⁠cho⁠lem Ly⁠sou ho⁠rou (1 323 m n. m.), kte⁠rá je tu⁠ris⁠ty vel⁠mi vy⁠hle⁠dá⁠va⁠ná. Ji⁠ho⁠zá⁠pad⁠ní část kra⁠je tvo⁠ří ne⁠dot⁠če⁠né ob⁠las⁠ti Níz⁠ké⁠ho Je⁠se⁠ní⁠ku a O⁠der⁠ských vrch⁠ů. Me⁠zi ho⁠ra⁠mi le⁠ží i ní⁠že po⁠lo⁠že⁠né ob⁠las⁠ti, kon⁠krét⁠ně nej⁠již⁠něj⁠ší vý⁠bě⁠žek Slez⁠ské ní⁠ži⁠ny, který je tvo⁠řen O⁠pav⁠sko-ost⁠rav⁠skou pán⁠ví. Na ní dá⁠le na ji⁠hu na⁠va⁠zu⁠je při⁠ro⁠ze⁠ný kra⁠jin⁠ný ko⁠ri⁠dor Mo⁠rav⁠ská brá⁠na. Niž⁠ší⁠mi po⁠lo⁠ha⁠mi pro⁠té⁠ka⁠jí ře⁠ky O⁠dra, O⁠pa⁠va, Ost⁠ra⁠vi⁠ce, Ol⁠še atd.



NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA

Národní sportovní agentura je ústřední správní orgán státní správy České republiky, který se věnuje oblasti poskytování podpory ve sportu v ČR. 



STAVOS VIDČE

Společnost zabývající se prováděním stavebních a zemních prací včetně oprav komunikací a vodních toků. 

ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY © 2021
Všechna práva vyhrazena.