9.10.2021 Letní Beskydská Běžka a MČR v severské kombinaci.

SK Rossignol team Pustevny v sobotu 9.10.201 v dopoledních hodinách uspořádal 1. ročník Letní Beskydské Běžky. Závod byl určen pro mládežnické kategorie na kolečkových lyžích a bruslích. Na závodě se představili závodníci z lyžařských a biatlonových klubů z Valašska. V kategorii in-line na trati 600m přišli závodit i místní mladí sportovci z Frenštátu p. R. a Trojanovic. Pro závodníky na kolečkových lyžích byly připraveny tratě 2km, 4km a 6km.

SK Rossignol team Pustevny také zajišťoval odpolední běžeckou část pro mistrovství ČR v letní severské kombinaci. Na závodníky čekala zvlněná trať, která vedla z Frenštátu pod Radhoštěm do Trojanovic v délce 5km (dorost, ženy) a 7,5km (junioři, muži). Mistrem ČR v kategorii mužů se stal Lukáš Daněk (Dukla Liberec). Vítězkou kategorie žen se stala Tereza Koldovská (Ski klub Harrachov).

V  areálu Jiřího Rašky ve Frenštátě p. R. současně probíhalo mistrovství ČR ve skoku na lyžích na můstku s konstrukčním bodem HS106. Mistrem ČR v kategorii se stal Viktor Polášek z Nového Města na Moravě.

Závodníkům děkujeme za předvedené sportovní výkony. Organizátoři dále děkují všem, kdo pomohl s hladkým průběhem závodu a velké díky také patří všem partnerům závodů Letní Beskydské Běžky a MČR.

ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY © 2021
Všechna práva vyhrazena.