26- 27.8.2023 Český pohár v letním biatlonu Plzeň – Litice

Předposlední prázdninový víkend 26. – 27.8. 2023 zavedl závodníky SK Rossignol team Pustevny, z.s. na Český pohár v letním biatlonu do města Plzeň – Litice. Část našich závodníků zde měřilo síly s dalšími mladými biatlonisty z celé České republiky, když se na start postavilo téměř 400 sportovců. Konkurence byla opravdu veliká, kdy téměř všechny kategorie měly 40 až 50 závodníků. 👍

V sobotu mladé biatlonisty čekal sprint s hromadným startem, který se běžel za krásného letního počasí 🌞.
V nejmladší kategorii M11 bojoval Vojta Vytlačil, kdy to byla jeho premiéra na ČP v biatlonu a v sobotu si vybojoval 17.misto.

Další kat.
M14
38.místo Adam Pobořil

W14
11.místo Niki Mandulová
15.místo Adélka Vytlačilová

V neděli se běžel sprint s intervalovým startem, kde už na závodníky čekalo zamračené počasí, déšť 🌧 a místy dost bahnitá trať. Toho se však nezalekly naše holky (Niki, Adélka) a obsadily příčky v první desítce 👍