Podzim plný závodů

Závěr letní sezony se nesl v duchu několika závodů. Poslední víkend v srpnu 27. – 28. 8. 2022 se naši závodníci účastnili 2.kola Českého poháru v letním biatlonu ve Vrchlabí. Sice se nám zde bohužel nedařilo podle očekávání, ale i tak děkujeme za bojovné výkony.

Sobota hromadný závod: Nikola Mandulová 15.místo, Adéla Vytlačilová 29.místo, Adam Pobořil 32.misto, Filip Rušar 35.místo

Neděle sprint: Adéla Vytlačilová 36.místo, Adam Pobořil 30.místo, Filip Rušar 36.místo, Nikola Mandulová DNQ.

O týden později 3.9. 2022 část našeho klubu jela načerpat inspiraci na MČR v biatlonu na kolečkových lyžích do Letohradu.

Druhá část našich svěřenců se účastnila přespolního běhu Kněhyňským údolím, který pořádá TJ Sokol Kněhyně. Ze závodníků měla nejlepší výsledek Nikola Mandulová 1.místo, Filip Rušar 3.místo, Ondřej Mandula 5.místo, Leona Rušarová 11.místo. Děkujeme organizátorům a Gratulujeme závodníkům!!

V sobotu 10.9. 2022 se konal BĚH OKOLO SOLISKA v Zubří pořádaným místním klubem. Navzdory deštivé předpovědi, byl krásný slunečný den. Naši závodníci si i tady vybojovali krásná umístění: Nikola Mandulová 1.místo, Vojta Vytlačil 4.místo, Adam Pobořil 5.místo, Adéla Vytlačilová 7.místo, Ondřej Mandula 7.místo, Filip Rušar 8.místo, Leona Rušarová. 17.místo. Gratulujeme za krásné výkony. A také děkujeme organizátorům za super závod.

17.- 18.9. 2022 se konalo MČR v letním biatlonu žactva v Praze. Letos jsme zde měli jednoho zástupce. V sobotu byl na programu sprint, kde si Nikola, i za nepříznivého počasí, kdy všechny závodníky potrápil déšť bláto a silný vítr, vybojovala 19.místo. V neděli se konal závod s hromadným startem, kdy závodníkům opět nepřálo počasí, Nikola zakončila svoji účast na MČR 19.úmístěním. Gratulujeme za bojovné úsilí.

Během podzimní části jsme se zúčastnili i závodů na kolečkových lyžích, který pořádal SKI klub Valašské Meziříčí a kde jsme si mohli poměřit síly před nadcházející zimní sezonou. 1.10. 2022 se konal závod VÝJEZD NA VYSOKOU, kde byly i žákovské a mládežnické kategorie. Naši závodníci si vedli opravdu dobře. V kategorii nejmladší žáci si Vojta Vytlačil dojel pro 2.místo, v kategorii starší žáci Filip Rušar 2.místo, Adam Pobořil 3.místo. V kategorii starší žačky se svedl boj o třetí místo, kde bohužel Adéle Vytlačilové uteklo pódium o pouhou sekundu, skončila tedy na sice bramborovém, ale i tak krásném 4.místě, Nikola Mandulová 6.místo.

Gratulujeme za krásné výkony a organizátorům děkujeme za super závod!!!

ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY © 2021
Všechna práva vyhrazena.